Daily Archives

One Article

Posted by Роман on

Різдвяна історія

Ділюсь з вами повністю готовою Різдвяною зустрічю.

Біблійний уривок: Луки 2:1-20, Матвія 1:18-24, 2:1-12
Основна думка: Ісус – Спаситель твого життя.

Орієнтація на біблійний уривок:
«Сьогодні ми читатимемо Різдвяну історію. Кожен із нас чув, а можливо і читав історію про народження Ісуса. Однак сьогодні ми постараємося поринути в епіцентр подій, які відбувалися 2, 000 років тому, заглибитись у деталі та дослідити деякі факти. Отже, ця історія записана у 2 книгах Біблії. Сьогодні ми прочитаємо з Євангелія від Матвія та від Луки».

Питання для дискусії
1️⃣ Що цікавого чи нового про народження Ісуса ви помітили у цій історії?
2️⃣ Чому Ісус – Спаситель Світу – виявив бажання народитися в таких бідних умовах, а не в наметі, наприклад? Що Він хотів сказати цим про Себе?
3️⃣ Як думаєте, що мали на увазі Янголи, коли сказали, що новина про народження Ісуса принесе радість всьому світу? У чому полягала ця радісна новина?
4️⃣ Чому новина про народження Ісуса так стривожила царя Ірода? Чого боявся цар?
5️⃣ Від чого чи від кого Ісус хотів спасти людей?
6️⃣ Чому мудреці прийшли до Ісуса і принесли Йому подарунки?
7️⃣ Що означає народження Ісуса особисто для тебе? Що ти вважаєш найкориснішим із усього, що ти дізнався з цієї історії?

Підіб’ємо підсумки
«Поява Ісуса на цій землі принесла надію кожному з нас. Він не прийшов для того, щоб панувати над людьми або проголосити себе Царем. Його метою було врятувати кожну людину у всіх відрізках часу від гріхів, дати прощення та можливість мати близькі стосунки з Богом. Для цього Він віддав Своє життя, щоб замість нас заплатити за наші гріхи. Справжнє Різдво настає лише тоді, коли людина вирішує повірити в Ісуса як у свого Спасителя і тим самим зробити крок назустріч Богові. Чи готовий ти зробити це сьогодні?».

 

#Біблія_для_нерелігійних